Yeni Oyunlar

Beyonce
Beyonce

Beyonce’a elbise giydirin.

Beyoncé Giselle Knowles Carter, Amerika doğumlu R&B şarkıcısı, aktris ve söz yazarıdır. Houston, Teksas’da doğup büyüyen Beyoncé, okullarda birçok şarkı yarışmalarına katıldı. Beyoncé 1990′larda kurulan Destiny’s Child adlı grubun lideri olarak şöhret kazandı. Sony’ye göre, Beyoncé grup albümlerinin satışı toplamıyla 100 milyondan fazla sattı.

Beren Saat
Beren Saat

Beren Saat’e elbise giydirin. Halit Ziya Uşaklıgil’in aynı adlı romanından Melek Gençoğlu ve Ece Yörenç’in senaryolaştırdığı Aşk-ı Memnu’nun yapımcılığını Ay Yapım, yönetmenliğini Hilal Saral Ünalan üstlenmiştir. Dizide Beren Saat, Kıvanç Tatlıtuğ ve Hazal Kaya’nın yanı sıra Selçuk Yöntem, Nebahat Çehre ve Zerrin Tekindor gibi oyuncular da rol almaktadır.

Lady Gaga
Lady Gaga

Lady Gaga’ya istediğiniz gibi elbise giydirin.

Lady Gaga, ABD’li şarkıcı, söz yazarı ve müzisyen. Sahnelere New York’taki Lower East Side’ın rock müzik sahnesinde yer alarak başlayan sanatçı, daha sonraları 2007′de Interscope’un bir alt şirketi olan Streamline Records ile anlaştı. Buradaki ilk döneminde bazı sanatçı arkadaşları için söz yazan Gaga, bir süre sonra Akon’ın ilgisini çekti. Gaga’nın müzikal ve vokal yeteneğini beğenen Akon, onu yeni kurduğu Kon Live Distribution’a kattı.

Kavak Yelleri
Kavak Yelleri

Aslı’yı istediğiniz gibi elbise giydirin.

Kavak Yelleri, Timur Savcı’nın yapımcılığını üstlendiği dizidir. İzmir Seferihisar’da ve İstanbul’un çeşitli semtlerinde çekilmekte olan dizinin ilk bölümü 31 Mayıs 2007 tarihinde Kanal D ekranlarında gösterime girdi. Kavak Yelleri, dört arkadaşın hayatını anlatan 31 Mayıs 2007′den beri Kanal D’de yayınlanan dizidir. Yazları cıvıl cıvıl, kışları ise ıssız bir Ege kasabasında(Urla, İzmir) yaşayan Deniz, Aslı, Efe ve Mine adlı dört karakterin hayatlarını anlatmaktadır. Mutlu ve güvenli ailesinden kopup kendi yolunu bulmaya, büyümeye çalışan Deniz; idealist, güçlü, maddi zorluklara rağmen okuyan, hayata karşı sert görünmeye çalışan hassas Aslı; rahat ve esprili tavırlarıyla Efe ve ayrık otu, isyankar Mine. Dört gencin sıkı dostlukları, ilk aşkları, ÖSS baskıları, okul, aşılmaya çalışılan aile sorunları anlatılan bir gençlik dizisidir. Şimdilerde ise karakterlerimiz hikayelerine gerek kayıplar, gerekse yeni dostluklarla devam etmektedirler.

Anime Angel Aliana
Anime Angel Aliana

Karaktere zevkinize göre elbise giydirin.